Повернутися до списку слів

Визначення «зіга»

Кількість переглядів 324
Додати слово Випадкове слово
Опис

Зіга — символ, який колись показували римляни, а потім жителі нацистської нікчемчини. Жест полягає на вдарянню правим кулаком об ліву частину грудної клітки, а потім спрямувати руку долонею вниз до сонця (у випадку римлян) або до фюрера (у випадку нацистів).
Слово набуло нового значення після початку повномасштабного вторгнення московії на територію України, коли московити відкрито заявляли про підтримку геноциду українського народу і тішилися вбивствам і ґвалтуванням українців і українок цими ж московитами. Цей процес називається «зіганутись», тобто публічно заявити про свої нацистські погляди.

Приклад

З одною розісрався і блокнув бо "мі прастіе люді і нє віноваті , у меня всьо хорошо , меня єта ваша политика не касается , всьо єто нєправда", другий зіганувся, третій "а я внєполітікі , давай гаварі на русскам , мнє так удобнєє , мнє пофіг что у вас происходіт"

Ок будемо дивитись на це з іншого боку: якщо Німеччина так любить сосатись з руснею то можливо коли усі ці зігануті мужики попруть до Німеччини, і я гарантую що перше що вони будуть робити - нападати на укр біженок, бо нападати на жінок то базовий навик ваньки

Приклад зіганутого виховання:
зігануті

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.