Повернутися до списку слів

Визначення «Кончений»

Кількість переглядів 75
Додати визначення Випадкове слово

Визначення Кончений №1

Опис

Кончений - поганий, хуйовий. Якщо вживається щодо особи, то більше описує її нездоровий психічний стан, у випадку речей - стан, вигляд або якість. Антонім до кльовий або класний

Приклад

-Шо ти робиш? ти шо кончена?

Мітки: негатив

-1

Коментарі

EJIKE пише:

Не раджу, бо це суржик з російською. Краще використовувати словникове "кінчений" від нашого слова "кінець".

George Tailor пише:

Просто додайте визначення з таким самим словом. Тобто в поле «Слово» треба написати «Кончений»

George Tailor пише:

За весь час, що спілкувався українською, майже ніколи не чув варіанту з літерою і. У нас дуже багато спільного сленгу з російською, який, навіть сьогодні, дуже поширений. Я не розглядаю такі слова виключно російськими, оскільки через, умовно, спільний сегмент інтернету, українці немало вклали в розвиток цих нових слів.

EJIKE пише:

Це саме виключно російське слово, бо походить від слова "конец". У нас такого слова немає. До того ж слово "кончений" також недоречно використовувати у подібному контексті в українській мові, бо воно вводить в оману щодо значення слово "конче" (необхідно, обов'яхково, дуже, вкрай) та похідних від нього: конечне, конечний, конечність, конечно.

Використовуючи подібні мовні милиці, ми виміщуємо нашу мову російським суржиком. До чого, власно я, дуже негативно відношусь. Тому завжди раджу використовувати синтасично вірне "кінчений".

George Tailor пише:

Завжди можна додати визначення до цього слова (кончений), обгрунтувати безпідставність використання саме цього варіанту і додали посилання на синтаксично правильний варіант;)

EJIKE пише:

Не дуже добре орієнтуюсь в інтерфейсі сайту, тож додав окреме значення "кінчений". Я бачив, що деякі люди додають до інших слів своє значення, тому буду радий, якщо допоможете мені в опануванні цієї функції.

EJIKE пише:

Вельми дякую. Буду тепер мати це на увазі)

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.