Повернутися до списку слів

Визначення «накидувати лайно на вентилятор»

Кількість переглядів 118
Додати слово Випадкове слово
Опис

Накидувати лайно на вентилятор — так описують дії якоїсь людини, коли вона включається в якусь розпечену дискусію і хоче зе більше її «розігріти» радикальними висловами, часто тип таких висловів чергується між сторонами або взагалі може бути «проти всіх», лише для того, щоб збільшити рівень хаосу у дискусії.
Вислів походить від англ. «shit hits the fan», що в перекладі означає «лайно вдарило об вентилятор», але відрізняється тим, що в англійській версії це більше стосується того, що вже відбулося, а в українській того, що відбувається зараз.

Приклад

Стартували співбесіди на посаду антикорупційного прокурора, а це означає, що час накидувати лайно на вентилятор. Проти прокурора САП Симківа пігнала навала, помийки посилаються на помийки і так далі. Повідомляє непролінкований телеграм-канал.

А хіба так можна? Не розводити срачів, не шукати винних, не переводити стрілки, не накидувати гівно на вентилятор, а просто взяти, відремонтувати партію Ураганів та тихенько відправити на передову

і ше один лайфхак якшо прям реально нема чим заняться крім кидати гівно на вентилятор у твітері то задонатьте на зсу

— Тексту багато, а змісту 0 — Так, якщо бути упередженим і не хотіти слухати, зате хотіти накидувати гівна на вентилятор

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

1

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.