Повернутися до списку слів

Визначення «Пекельні борошна»

Кількість переглядів 555
Додати визначення Випадкове слово
Опис

Пекельні борошна — інтернет-мем утворений недолугими московитами, які не вміють в українську. Це дослівний переклад з мос. «адскіє мукі», з адскімі ще все зрозуміло, а от «мукі» — малося на увазі «тортури», але всі автоматичні онлайн-перекладачі подають «борошно», бо московитською «мука» — це борошно.
Отже, московитське недолуге ІПСО намагалося накинути лайна на вентилятор на якусь гостру суспільно-політичну тему в інтернеті, але ж мови, очевидно, вони не знають, тому тупо скористалися онлайн-перекладачем, як результат маємо мем, який мав зворотній ефект до бажаного.

Приклад

Немає сечі терпіти ці пекельні борошна: знову без світла, ще й тривога 😐

Це прекрасно:

😡 Підлога країни мешкає за рискою зубожіння, швидко електро харчування відітнуть. А інша стать країни з Сподівання Савченко сидить у тюремному висновку 😢 А акцій цивільного непослуху під керівництвом Насіння Семенченко - все ні.

Не розмовляючи вже про того, щоб на День незалежності взяти не букети кольорів, а бойові стовбури і міняти державний будуй!

Не безцільно кажуть, що Порошенко на самій справі Вальцман, тому не хоче світу на Донбасі, а танцює під сопілку Путина 👆

Бувай хлопців буквально перуть з обличчя землі на фронті, а заробітчани в Польщі миють поштовхи статевими ганчірками, українські мить 29 прасують громадянських у Донецьку. Тим часом патріотів зливають в казанах у херсонській галузі. Час стиснути руки в куркуль і штурмувати драбину Верховної Зради, а панамську баригу повісити, щоб аж мову з рота вивалив! 👊👊👊 Бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна!

Тільки тоді народна частка розквітне, як нирки на деревах! 🙏

степан гіга терпить пекельні борошна


15

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.