Повернутися до списку слів

Визначення «сойджек»

Кількість переглядів 24
Додати слово Випадкове слово
Опис

Сойджек — загальна назва всіх «ліваків»/лібералів і їм подібних. Назва походить з англійського сегменту інтернету і складається з 2х частин, «сой» — тобто соя, і «джек» — щось на кшталт «іванко», типу просто дуже поширене ім'я. Соя є рослиною, яка є дуже поширена в східних країнах. Наукові дослідження початку 2000-х стверджували, що соя знижує рівень тестостерону, а також підвищує рівень типово жіночих гормонів, тож багато людей ще досі вірять, що ця рослина має негативний ефект на типово чоловічі риси, як-от, борода, високе лібідо, впевненість в собі і так далі (типові речі, на які тестостерон має безпосередній вплив). Нові наукові дослідження стверджують, що, все-ж-таки, соя не має жодного впливу на рівень тестостерону, а такі рослини, як м'ята, горіхи і алкоголь — мають.
Багато людей, які проводять більшість свого часу в інтернеті, начиталися досліджень з початку 2000-х і Сойджеками почали називати жіночних/з ліберальними поглядами/немаскулінних безосів в інтернеті.

Для сойджеків часто характерне викривлене бачення світу, найчастіше, у відносинах з жінками.

Використовується як образа.

Приклад

Еее, я сказав, що в мене не було би проблем, якби виявилось, що хтось з моїх друзів гей. Яка ще, нафіг, гомофобія? Хоча якщо для авторів тесту середньостатистична людина - це сойджек з кафедри критичної расової теорії каліфорнійського університету, тоді питань нема.

Доморощений сойджек проросійська підстилка не знає за що зачепитись і акцентує увагу на "фу аніме". Чел ти свій профіль бачив? Не тобі пиздіти)

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.