Виникла помилка підчас обробки запиту. Повтори спробу трішки пізніше.

Успішно підписано на сповіщення.

Згода на сповіщення

SlangZone телеграм канал
Повернутися до списку слів

Визначення «Фраєр»

Визначення Фраєр №1

Опис

Фраєр — слово, яке є у російській і польській мовах. У російській означає вільну, цивільну людину, яка не відбуває покарання у в’язниці. У польській же ж це означає «лох», «невдаха», теж «нерд».

Приклад

-прикинь, вчора заходжу на свою електронну пошту, а мені прийшов лист з інформацією, що я виграв 13й айфон. -і шо ти зробив? -ну як шо? Пройшов за посиланням і заповнив все, що вони хотіли, вони ж мають знати куди мені той айфон прислати. -ну ти й фраєр…


0 Редагувати

Коментарі

EJIKE пише:

У нас це теж не сленг. Фраєр - це про франтувату, пусту, нікчемну людину. [Бухта:] Палуба флагмана гірша за конюшню. До чого довели!.. Сухопутні фраєри ви, а не моряки (Олександр Корнійчук, I, 1955, 45);

У злодійському арго — новачок. — Жаль мені стало хлопця, бо я вже доміркувався, що то якийсь зовсім ще зелений «фраєр» (Іван Франко, II, 1950, 341); — Фраєр ти..! І хороший ти, видать, парень, свой парень, а фраєр... (Остап Вишня, I, 1956, 145).


George Tailor пише:

ну, може в 50-х роках це слово і мало таке значення, зараз воно має дещо інше забарвлення.


EJIKE пише:

Це слово широко пиширилось саме у 90-ті роки через бандтське свавілля після Афганської війни і досі має саме такі значення.Слова зі схожими мітками:

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.