Повернутися до списку слів

Визначення «хештег»

Кількість переглядів 14
Додати слово Випадкове слово
Опис

Хештег — від англ. «hashtag», англійське сленгове слово, що складається з 2 частин hash — #, i tag — мітка.
Давніше, слово було поширене серед програмістів, які цим словом називали слова-ключі, за якими можна було групувати якісь дані, наприклад картинки чи дописи. В маси це слово пішло з появою інстаграма, де під завантаженою світлиною можна було додати #природа, і коли користувачі клацали на цей хештег, їм показувалися рандомні світлини з таким же ж хештегом.
Альтернатива в українській мові — «мітка». Деякі люди наполягають на версії «кришмітка», а не «мітка», але нашо ускладнювати я хз.

За допомогою міток можна також шукати слова на цьому сайті, наприклад клацаючи на мітку «інгліш» вас перенесе на сторінку зі списком слів, які мають цю мітку.

Приклад

Який хештег поставити, щоб продати фотки ніг та стати мільйонеркою?

Пані сапожникова Оксана Володимирівна на словах проти росіі була, але варто подивитися на її тікток та інстаграм, то все стає зрозумілим. Донька Регіна 2007 року народження теж веде тікток, де під майже кожним відео є хештеги днр та лднр. В актуальних можна побачити 5 років днр

Обмін Азову був ще 6 травня. В полоні досі перебуває близько 700 Азовців. Я прошу кожного, хто це прочитає, опублікувати пост з хештегом #FreeAzov. Вони вірять в те, що ми памʼятаємо, боремося і говоримо про них.

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.