Повернутися до списку слів

Визначення «ґазлайтинг»

Кількість переглядів 62
Додати слово Випадкове слово
Опис

Ґазлайтинг — форма шантажу/маніпуляції/залякування/психологічного знущання. Полягає у тому, що когось цілеспрямовано переконують у неправдивості власної пам'яті, викривлення власного світосприйняття. Прикладом може бути дуже сильно розізлити когось, а потім звинувачувати у тому, що вони якісь неправильні/божевільні через те, що зляться.

Приклад

іноді думаю про те наскільки більше українськомовного контенту в нас могло бути весь цей час якби не газлайтинг росні який заставив усіх вірити що українська аудиторія малесенька і нічого не варта

та що ви знаєте про ґазлайтинг: — речниця московитського міністерства закордонних справ марія захарова переконала, що роман-антиутопія «1984» англійського письменника Джорджа Орвелла описує не путінську московію, а сучасний Захід.

Для збереження своєї нервової системи будь-ласка припиніть сперечатися з руснею. Все, що вони кажуть - це брехня, маніпуляція, газлайтинг або спроби обілити себе. Навіть зі стіною ефективніше розмовляти

Вранішні діалоги з оранж нубом: – О, в Києві Цифровому пишуть, шо гаряча вода є, а її нема! – Ну та, це ж комунальники, хто-хто, а вони вміють в ҐАЗЛАЙТИНГ.

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.