Повернутися до списку слів

Визначення «нюфаг»

Кількість переглядів 62
Додати слово Випадкове слово
Опис

Нюфаг — термін походить з англійського ресурсу 4chan, як і у випадку «моралфаг» чи «олдфаг». New — з англ. це «новий», а fag — скорочення від faggot, що перекладається як «педик» або «підар». Оскільки 4chan повністю анонімний, користувачі дозволяли собі використовувати такі терміни.

Хто такий нюфаг? Нюфаг — це людина, яка зовсім недавно долучилася до якоїсь спільноти, чим викликає люту ненависть безосів, які вже є олдфагами. Ця ненависть, зазвичай, спричинена тим, що нюфаг занадто сильно старається влитися до спільноти і постить/пише крінж.

Загалом, відношення нюфаг <-> олдфаг нагадує дідівщину у війську, а саме протистояння духів і дідів, які знаходиться туж-туж перед дембелем.

Багато людей в інтернеті пишуть «ньюфаг» з м'яким знаком, це не правильно, адже за правилами транслітерації звук «ew» пишемо як «ю», а «ньюфаг» — це московитська версія цього слова.

Приклад

я такого ніколи не чув, тому що звідки нюфагам дізнатись про існування контейнера ? Нюфаги пруться по моргенхую, а за контейнером стоїть олдовий андегруанд

Але деякі унікуми далі називають Чупринки - пушкіна😪 А Дорошенка називають Жовтневою, Чорновола - 700 річчя. І тут не в умніках справа, а в звичці. Нюфагам не зрозуміти

Зрозуміти, як довго живе людина у Києві, можна по тому, на який перехід з Хрещатика на Майдан Незалежності вона піде НЕ в час пік. Пішла на короткий — ага, певно щось розуміє у цьому житті. Пішла на довгий (хоча короткий відкритий) — все зрозуміло, ньюфаг, який у метро недавно!

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.