Повернутися до списку слів

Визначення «паста»

Кількість переглядів 40
Додати слово Випадкове слово
Опис

Паста — ніт, це не макарони, паста — це скорочення від «копіпаста», яка походить від англ. «copy-paste», тобто копіювати-вставити.
Зазвичай, це якісь доволі смішні тексти, якими користувачі спамлять всюди, де можна, але в основному в якомусь одному чаті.

Копіпаста — повторно запощена, або перепощена звідкілясь інформація. Найпоширеніший засіб спілкування про щось розумне людей, які в цьому розумному не розбираються. Цінності немає ніякої, окрім виключно мистецької, оскільки, якщо її заїздили, значить вона не є повним лайном. Постинґ копіпасти, коли автор визнає, що це написав не він (або він, але де-інде), зветься репостом.

Приклад

Жалюгідна русня за тиждень втратила більше території ніж взяла за пів року, подарувала противнику техніки якої вистачить на армію умовної Словаччини. І тепер намагається залагодити ситуацію «траст мі бро» пастами з охуєнними історіями. руснява паста

Ота вся хуйня в інтернеті про «Пса Патрона, популярності якого боїться Зеленський», або про «зелені уроди такі ж вбивці як путєнська росія», або пасти про «бабушок, які плачуть під офісом 95 кварталу» - це все звідти.

Які ж охуєнні пасти пишуть порохоботи у фб

Тільки одиниці олдів згадають походження цієї легендарної пасти.

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.