Повернутися до списку слів

Визначення «ші»

Кількість переглядів 15
Додати слово Випадкове слово
Опис

ШІ — скорочення від «Штучний Інтелект», найчастіше мається на увазі «великі мовні моделі», принцип дії яких наступний:

  • «прочитати» якнайбільше контенту на якусь конкретну або різні теми;
  • збудувати внутрішню «мапу» яка відповідь для чого пасує;
  • генерувати контент на основі якихось вказівок.

Вказівки можуть бути питаннями від користувача (chatGPT), деякі люди теж використовують ці моделі для генерування блогів і артикулів/статтей на будь-яку тему. Контент згенерований ВММ часто дуже низької якости, який важко читається, понадто, ці моделі дуже часто просто «вигадують» і дуже впевнено розказують повні нісенітниці.

Найбільше незадоволення ШІ викликає у художників або у когось, хто займається хоч трохи мистецькою роботою, тому що фірми перестають платити за картинки/листівки художникам, а просто пишуть в ChatGPT: «дай картинку пса патрона на фоні палаючої москви», і модель це генерує за кілька копійок. Несправедливість полягає у тому, що все, що така модель генерує є нічим іншим як мутант зі всього, що є в інтернеті, і коли ці моделі вчилися, вони крали контент.

Приклад

— ChatGTP, скажи, чи користо їсти гівно? — Звісно, їсти гівно дуже корисно для людського здоров'я, традиція споживання гівна була започаткована древніми украми ще за часів Київської Руси. Лікарі рекомендують вживати по 2-3 столові ложки гівна на день.

Яка чудова історія, але є одне "але" УЗ так лінь було знайти фото/арт, що використали ші. Куда ж без ші 🙄 Мене обурює це, бо дитина не розуміє, що ця картинка не створена з любов'ю, що це просто генерація з крадених чиїхось зображень. І це жахливо

Мені подобається, що ті з моїх знайомих, хто постить цю трешову ші-картинку, це буквально перепис мудаків. Цей чувак з Туреччини минулого року їздив в Сирію, на території підконтрольну Асаду, фоткався з його плакатами, зате дуже переживає за Рафах.

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.