Повернутися до списку слів

Визначення «крінж»

Кількість переглядів 372
Додати слово Випадкове слово
Опис

Крінж – це щось, що викликає почуття сорому та огиди. Те, від чого людину корчить і пересмикує.
Також криндж – це почуття сорому за побачене, відраза. В цьому сенсі є синонімом ідіоми «іспанський сором» – тобто сором за чужі дії. Є антонімом до слова база.

Як правильно «крінж» чи «криндж»? Згідно з правилом дев'ятки — правильніше буде писати криндж, бо в запозичених словах після «р» не може бути букви «і», а лише «и», а «ge» транслітерується як «дж» або «ґ».

Загалом, «cringe» — нормальне англійське літературне слово, яке є дієсловом, що означає «гримаса, сповнена огиди до чогось/когось». Це слово має теж інші значення в англійській, але цей мем/сленг має лише одне значення.

Приклад

Уявіть, що людина робить щось ганебне. Можливо, перед вашими очима. - Можете сказати йому: "Чувак, ну це ж крінж!" або "Господи, який крінж!".

Який же крінж я зловил, перейшовши на українську в робочих чатиках, коли один з продюсерів запитав «тебя что шевченко укусил?»

скажіть шо ви теж ловите крінж з росмовних українців в соцмережах це типу вайби херово розвинутих людей, які як наче застрягли в савецкам саюзе, навіть якшо ніколи при ньому не жили

криндж-факт: у 10 років я прийшла в музичну школу. пізніше я дізналася, що наш клас називається «кабінет російських народних інструментів» спитала, чого так, а мені відповіли «так і знала, що ти не просто спілкуєшся українською, тобі вдома наплітають бандерівщину»

Ааа це окремий вид крінжу, коли російськомовні виправляють україномовних🫠

крінжовий шевченко

крінжовий міністр культури

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

8
Опис

Сором "іспанський стид"

Приклад

Він так крінжово виглядає!

Мітки: сором
vOstoRg

3

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.