Повернутися до списку слів

Слово року

Найпопулярніші слова 2023 року:

боневтік
«боневтік» — важко однозначно вказати джерело, але найбільш імовірним автором є колективний порохобот. Активно поширювалось в російськомовному сегменті інтернету.
Не пов, а ріл
«Не пов, а ріл» — тренд на китайському тіктоці.
слей
«слей» — поширене твітерянами, запозичене з англійської.
Слюр
«Слюр» — активні дискусії щодо цього слова проводилися через те, що російські війська на території України називають підарами. Також через активацію переговорів між Україною і ЄС щодо вступу до ЄС, де суспільство є досить толерантним і вживання слюрів вважається табу.
Блядки
«Блядки» — хз звідки така зацікавленість цим словом, скоріше за все, шукалося ВПО, які переїхали на захід України.
Нюдс
«Нюдс» — поширенню слова теж завдячуємо твітеру, де є досить популярною мітка #хтивийпонеділок.
Нахрюк
«Нахрюк» — джерелом популярности цього слова є дно українського телеграму. Це слово навіть почали вживати високопосадовці України, як-от, наприклад, Андрій Єрмак.

Найпопулярніші слова 2022 року:

копіум
«Копіум» став найбільш популярним через контрофензиву ЗСУ на Слобожанщині у вересні 2022 року, коли московитські пропагандисти спочатку заперечували факт здачі якогось міста, а коли це вже було вже зовсім тупо — пояснювали чому це вигідно московитам.
зроз
«Зроз» набув популярності, коли попит на все українське досягнув величезних рівнів, а отже, і рівень попиту на український сленг. Раніше дуже часто можна було побачити московитський «пон», тепер, це слово майже мертве в укрсегменті інтернету.
База
«База» набула справді великої популярності, коли її поєднали з херсонськими кавунами (Чому кавун це база?). Згодом, це слово почали вживати великі телеграм-канали, як-от, наприклад, Лачен пише.