Повернутися до списку слів

Визначення «копіум»

Кількість переглядів 200
Додати слово Випадкове слово
Опис

Копіум — складається з 2-х слів, "to cope" - справитися/долати якісь проблеми, і опіум, є уявними ліками для «боротьби з втратою». Вживається, щоб описати ситуацію, коли хтось сильно хоче знайти хоч якесь пояснення речам, у які люди вірили, але все це виявилося брехнею.
Мем набув величезної популярності, коли ЗСУ пішли у контрнаступ на Слобожанщині у вересні 2022.
Перша задокументована згадка про копіум була у пісні американського репера Keak da Sneak, потім у 2019 поширилося у 4chan, потім, у 2020, перейшло у Reddit та 9GAG, згодом з'явилося практично усюди.

Приклад

Антиваксери знову протестують проти обмежень і обо'язкових вакцинацій. Мабуть через проблеми у повсякденному житті знову надихалися копіуму і марширують Києвом.

копіум — улюблений газ всякої росні, яка не може повірити, що їхня «друга армія світу» отримує на горіхи від ТрО села «горішні плавні».

російські дилери копіуму доповідають про гостру нестачу, якщо дефіцит не буде скорочено найближчим часом, ватани ризикують зіткнутись з реальністю. (с) Mike McFella з твітора

жаба пепе вдихає газ копіум

Під час війни з росією, найбільшим постачальником копіуму був офіційний представник міністерства війни росії Конашенков, приклад на фото: конашенков доставка копіуму

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

23

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.