Повернутися до списку слів

Визначення «скрєпи»

Кількість переглядів 133
Додати слово Випадкове слово
Опис

Скрєпи (або духовниє скрєпи) — це мем, який бере свій початок з одної з чергових промов головного сатаніста РПЦ, кирила гундяєва. Офіційно кирило називає себе патріархом православної церкви, але в інтернеті є купу інформації про те, що він — звичайний бандит з 90-х, який дорвався до альтернативної влади.
Отож, свого часу, під час чергового тріпу від коксу і содомії з дівчатами, які танцюють тверк, кирило оголосив, що основа московитів — духовниє скрєпи, що це насправді, мабуть, знає лише сам гудняєв, і то, коли нанюхається.
Є ще версія, що перший це словосполучення вжив вождь орків.

В самому московитському язеку «скрєпа» — щось, що скріплює щось докупи. Знову ж таки, ніхто не знає що це означає, але для орків звучить епічно, тому піпл хаває.

Популярна теорія, що скрєпи — це три кити, на яких тримається вєлікая дєржава:

  • алкоголь
  • віра в царя і вождя
  • постійна брехня, всюди, де можна
Приклад

Думав оце які новини в світі поки я два дні працював і не мав зв'язку. Піп московської «церкви» виявився педофілом. Тобто нічого нового. російські скрєпи не підвели

Духовні скрєпи москви: начальник московської «єпархії» в Івано-Франківську розважався з неповнолітнім хористом в келії, якраз коли туди зайшла з обшуком СБУ

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

1

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.