Повернутися до списку слів

Визначення «делулу»

Кількість переглядів 22
Додати слово Випадкове слово
Опис

делулу — часто описує людину, яка має нереалістичні або надмірно ідеалістичні переконання чи фантазії, чи має одержимість знаменитістю або закоханим. Термін почав вживатися фанатами музичного жанру К-поп, котрі вірили у те, що будуть разом зі своїм ідолом, інвестуючи надмірну кількість сил і часу для свого ідола. Таке визначення слова з'явилося на урбан дікшенері ще у 2014

Термін походить від англ. слова «delusional», тобто «маячення/маячіння» або «марення» в нездоровому сенсі цього слова.

Як і з іншими словами, почало вживатися у інших контекстах та має кілька визначень:

  • відірваність від реальности, інфантильна віра у дурниці
  • віра у те, що людина може вплинути на свою долю силою волі, щось на кшталт «fake it till you make it» з початку 2000х.

Станом на грудень 2023, на TikTok'у більше 5 мільярдів переглядів відео з міткою #delulu

Приклад

мені потрібно повернути собі владу в соціальних ситуаціях, навіть якщо насправді її не маю. а якщо я мейн керектер, я маю владу і такий собі plot armor (насправді ні, але моя мета бути делулу і в це вірити)

Працює! І дуже ефективно! У мене завдяки делулу-режиму в цьому році все прям дуууууже добре йде (тьфу-тьфу)! Головне, що багато речей більше не давить на психіку, як раніше.

шось дуже орнув з відоса про доступне житло за 10 років оренди просто космос і делулу. фантазії і дрочка вприсядку, повна відсутність розуміння хто, як і де живе

Люди які сплять з одруженими, не «розбивають їх шлюб». Це недотримання домовленостей лише тих хто одружений (якщо шлюб моногамний). З іншого боку, якщо ви хочете з цим же чоловіком потім шлюбу бо вірите що «зі мною буде по-іншому», то це делулу, канєшно.

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.