Повернутися до списку слів

Визначення «дякула»

Кількість переглядів 36
Додати слово Випадкове слово
Опис

Дякула — іронічна назва інфантильних людей, які постійно дякують комусь за ілюзорні старання. Ймовірно, першими так називали порохоботів десь у 2019, коли вони у всіх можливих соцмережах дякували Порошенку за його роботу.

Дякули становлять більшість людей, які підтримують шоколадну мафію, останній зашквар був коли порохоботи дякували Луценку за ніби-то службу в ЗСУ, а він всього-навсього виставив кілька фотографій з написом «на передовій». Як Луценко, так і дякули стали ціллю шакалячого експресу через те, що Луценко сильно хвалився своєю участю у війні ніби у найгірячіших точках, але у нього завджи були чисті, як нові, берци і форма.

Приклад

Як я і писав раніше, пєтух (шарій) почав активно працювати над українською аудиторією. На 11 місяць повномасштабної війни, воно почало робити вигляд, що називає речі своїми іменами, і в коментарях відразу набігли дякули з вдячністю за врівноважену позицію🤦

Порошенко подякував Америці, Нато, Джонсону, та всім іншим. Не смійте більше ніхто дякувати, це прерогатива Головного Дякули України. ☝️

А можна добавити в список партію Еба@ний Стид? Дякули вже дістали. Даже не напрягаються, а тупо беруть любе, що зробив Зеленський, додають фото Петі і усі дякують, дякують і дякують цьому мародеру за все -за армію, за байрактари, за усе.

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.