Повернутися до списку слів

Визначення «електрохарчування»

Кількість переглядів 265
Додати слово Випадкове слово
Опис

Електрохарчування — мем, зароджений великої години, так само як і пекельні борошна став популярний через свою всратість і крінжовість.

Почалося все з невдалої спроби московитського ІПСО, де вони з московитської «елєктропітаніє» переклали як «електрохарчування». Електрохарчування — це словесна карикатура на постачання електроенергії.

Приклад

Прочитав, що електрохарчування буде лише по три години на добу

Щож, своє я вже використав

Починаю відчувати легку класову ненависть до людей в центрі, яким вже давно повернули електрохарчування

Привіт, у вас є електрохарчування? Мені тільки телефон зарядити.

😡 Підлога країни мешкає за рискою зубожіння, швидко електро харчування відітнуть. А інша стать країни з Сподівання Савченко сидить у тюремному висновку 😢 А акцій цивільного непослуху під керівництвом Насіння Семенченко - все ні.

Не розмовляючи вже про того, щоб на День незалежності взяти не букети кольорів, а бойові стовбури і міняти державний будуй!

Не безцільно кажуть, що Порошенко на самій справі Вальцман, тому не хоче світу на Донбасі, а танцює під сопілку Путина 👆

Бувай хлопців буквально перуть з обличчя землі на фронті, а заробітчани в Польщі миють поштовхи статевими ганчірками, українські мить 29 прасують громадянських у Донецьку. Тим часом патріотів зливають в казанах у херсонській галузі. Час стиснути руки в куркуль і штурмувати драбину Верховної Зради, а панамську баригу повісити, щоб аж мову з рота вивалив! 👊👊👊 Бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна!

Тільки тоді народна частка розквітне, як нирки на деревах! 🙏

електрохарчування

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

3

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.