Повернутися до списку слів

Визначення «лгбт»

Кількість переглядів 42
Додати слово Випадкове слово
Опис

ЛГБТ — скорочення від lesbian (жінка + жінка), gay (чоловік + чоловік), bisexual (жінка + жінка/чоловік, або навпаки), transgender (стать не відповідає статі, яка була надана при народженні). Є ще довше визначення: LGBTQIA, яке, крім попередніх ще містить queer(по-нашому квір)/questioning(ще не визначився), intersex, and asexual/aromantic/agender.

Люди, які відносять себе до цієї спільноти зазвичай не мають високого інтелекту, абсолютна більшість ЛГБТ спільноти позитивно ставиться або навіть пропагує міф про більше ніж 2 ґендера, але кумедний факт полягає у тому, що у них в назві є буква B, тобто бі, яка з латині позначає двозначність, 0 або 1, чорне або біле, що явно вказує на існування лише 2 статей.

Приклад

— Я представник ЛГБТ, я вимагаю, щоб ви поважали мій вибір! — та хоч дід бабай, твоє життя - твій вибір, але не треба про це на кожному кроці кричати.

Гомофоби йдіть нахуй 🫡🫡🫡 Порівнювати лгбт та росню - ви з глузду з'їхали? Нагадати скільки представників лгбт спільноти зараз захищають нас? Ті хто пишуть таке - срані хуйлуши блять, огидніше нікуди

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

-5

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.