Повернутися до списку слів

Визначення «пекельні борошна»

Кількість переглядів 717
Додати слово Випадкове слово
Опис

Пекельні борошна — інтернет-мем утворений недолугими московитами, які не вміють в українську. Це дослівний переклад з мос. «адскіє мукі», з адскімі ще все зрозуміло, а от «мукі» — малося на увазі «тортури», але всі автоматичні онлайн-перекладачі подають «борошно», бо московитською «мука» — це борошно.
Отже, московитське недолуге ІПСО намагалося накинути лайна на вентилятор на якусь гостру суспільно-політичну тему в інтернеті, але ж мови, очевидно, вони не знають, тому тупо скористалися онлайн-перекладачем, як результат маємо мем, який мав зворотній ефект до бажаного.

Приклад

Немає сечі терпіти ці пекельні борошна: знову без світла, ще й тривога 😐

Це прекрасно:

😡 Підлога країни мешкає за рискою зубожіння, швидко електро харчування відітнуть. А інша стать країни з Сподівання Савченко сидить у тюремному висновку 😢 А акцій цивільного непослуху під керівництвом Насіння Семенченко - все ні.

Не розмовляючи вже про того, щоб на День незалежності взяти не букети кольорів, а бойові стовбури і міняти державний будуй!

Не безцільно кажуть, що Порошенко на самій справі Вальцман, тому не хоче світу на Донбасі, а танцює під сопілку Путина 👆

Бувай хлопців буквально перуть з обличчя землі на фронті, а заробітчани в Польщі миють поштовхи статевими ганчірками, українські мить 29 прасують громадянських у Донецьку. Тим часом патріотів зливають в казанах у херсонській галузі. Час стиснути руки в куркуль і штурмувати драбину Верховної Зради, а панамську баригу повісити, щоб аж мову з рота вивалив! 👊👊👊 Бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна!

Тільки тоді народна частка розквітне, як нирки на деревах! 🙏

степан гіга терпить пекельні борошна

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

15

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.