Повернутися до списку слів

Визначення «терф»

Кількість переглядів 61
Додати слово Випадкове слово
Опис

терф/терфка — скорочення від «транс-ексклюзивні радикальні феміністки». Таким скороченням називають групу феміністок, які відкидають можливість сприйняття транс-жінок (ті, хто був чоловіком, а тепер жінкою) як жінок.
Часто безпідставно вважається слюром, в основному людьми, які не можуть в англійську, і, як наслідок, взагалі не знають як цей термін використовується у країнах західної Європи/США.

Приклад

До речі, про слюр "терф". Я ніде жодного разу не писала, що вважаю себе радикальною феміністкою. В деяких речах я недостатньо обізнана, деякі не поділяю. Натомість я часто чую в свою сторону: "здохни, терфка". Цікаво получається.

Нічого що ці мудрагелі "розшифровують" терф як транс ексклюзивних радикальних феміністок Чоловіки не бувають феміністами Це слово існує щоб клеймити жінок Ви тут всі попаяні чи що?

На превеликий жаль "терфками" називають не тільки жінок а також трансфобних чоловіків бо транс-спільнота та інтерсек сильно розмили цей термін Тому краще казати радфем замість терф

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

2

Коментарі

ascende_superius пише:

Так це слово і використовується як слюр в США (за Європу не знаю). Там ситуація з ним така ж, як тут. Воно набуло слюрного значення, та деякі трансвиключні феміністки (якщо не більшість) не хочуть, аби їх так називали, натомість вигадуючи інакші терміни. Тому воно не безпідставно слюрне

звук_обмакування_вареничків_у_сметану пише:

словник меріам-вебстера не є настільки впевненим щодо «слюрности» цього слова.

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.