Повернутися до списку слів

Визначення «фраєр»

Кількість переглядів 218
Додати слово Випадкове слово
Опис

Фраєр — слово, яке є у російській і польській мовах. У російській означає вільну, цивільну людину, яка не відбуває покарання у в’язниці. У польській же ж це означає «лох», «невдаха», теж «нерд».

Приклад

-прикинь, вчора заходжу на свою електронну пошту, а мені прийшов лист з інформацією, що я виграв 13й айфон. -і шо ти зробив? -ну як шо? Пройшов за посиланням і заповнив все, що вони хотіли, вони ж мають знати куди мені той айфон прислати. -ну ти й фраєр…

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

1

Коментарі

EJIKE пише:

У нас це теж не сленг. Фраєр - це про франтувату, пусту, нікчемну людину. [Бухта:] Палуба флагмана гірша за конюшню. До чого довели!.. Сухопутні фраєри ви, а не моряки (Олександр Корнійчук, I, 1955, 45);

У злодійському арго — новачок. — Жаль мені стало хлопця, бо я вже доміркувався, що то якийсь зовсім ще зелений «фраєр» (Іван Франко, II, 1950, 341); — Фраєр ти..! І хороший ти, видать, парень, свой парень, а фраєр... (Остап Вишня, I, 1956, 145).

звук_обмакування_вареничків_у_сметану пише:

ну, може в 50-х роках це слово і мало таке значення, зараз воно має дещо інше забарвлення.

EJIKE пише:

Це слово широко пиширилось саме у 90-ті роки через бандтське свавілля після Афганської війни і досі має саме такі значення.

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.