Повернутися до списку слів

Визначення «шароварщина»

Кількість переглядів 41
Додати слово Випадкове слово
Опис

Шароварщиною називають зашкварні або кринджові реалізації української культурної спадщини, наприклад атласні, токсично-червоні шаровари, бридкі вінки зі штучних квітів або пластикові коралі, які аж світло відбивають.

Шароварщина — це збірна назва всього, що спотворює образ української культури, роблячи з неї пародію на культуру народу, як наслідок люди не хочуть себе асоціювати з цією культурою, і, у більшости випадків, стають малоросами, якщо вірять в автентичність цього цирку.

Лідером у розповсюдженні шароварщини, мабуть, є Поплавський, а серед закордонних — вся русня, варто лише згадати «вечори на хуторі близь Диканьки» російського виробництва (хоч і з величезною кількістю українських діячів культури, половина з яких зашкварилися раніше чи пізніше, як-от Ані Лорак).

Шароварщина

Приклад

Повернулися тікишо з "Мавки" Шо я можу сказать Зла я на вас, Укртві, зажрані ви піздєц. Це дійсно якісний і класний мультий, дійсно прорив для сучасної української мультиплікації. Так не без крінжа. Є і мізогінія відкрита, є і шароварщина є і банальний сюжет

Люто крінжую від творчості поплавського протягом 39 секунд. Тут є все: савдеповські мотиви, шароварщина, вишиванки, сексі-студентки, танки, козаки, гопак

Всі ж в курсі, що шароварщина - не лише про штани і квіти у волоссі? Музика, яка грає в селах на весіллі, в закладах української кухні, на деяких радіостанціях - оце шароварщина.

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.