Повернутися до списку слів

Визначення «ґендер»

Кількість переглядів 37
Додати слово Випадкове слово
Опис

Гендер — від англ. «gender», що дослівно перекладається як «стать» або «рід». У більшості випадків вживається, коли обговорюються абсурдні речі, тим самим завдаючи більше шкоди, ніж користі щодо прав, за які вони борються.

Деколи вживається як скорочення терміну «гендерна не/рівність», яка у деяких випадках має сенс, але деколи переводиться в точку екстремуму, де фемки у поті чола продукують фемінітиви до всіх можливих слів, навіть до таких, які, в натуральному середовищі, не можуть мати фемінітивної форми, наприклад капелан — капеланка. «гендерно-нейтральні» люди бояться атакувати церкву, бо їх одразу ж закенселять, але саме церква і є джерелом більшості стереотипів щодо статі (той же ж бог є чоловіком у найпоширеніших релігіях, жінка не може бути священником і так далі). Тому вони атакують різні політичні групи задля підтримки, а ті, в свою чергу, підіграють їм задля додаткових голосів на виборах.

Ще одним пунктом екстремуму є «божевілля займенників», коли кожен вибирає які займенники застосовувати щодо даної особи. Наприклад, неозайменники. Така кількість «неозайменників» призведе до того, що люди вияснятимуть як правильно звернутись до когось, щоб банально сказати «привіт, друже/подруго/друзі/ворож/вражь/астрін/астер/мур/мях/щен/щеня».

У підсумку, замість того, щоб боротися з несправедливістю щодо молодих жінок, яких не беруть на роботу, тому що вона може залетіти і піти в декрет, про-ґендерні люди займаються вигадуванням займенників і фемінітивних закінчень.

Ще один досить поширений ґендерний міф — жінки заробляють менше, бо вони жінки. Чому тоді працедавці не наймають виключно жінок, якщо жінкам платять менше, а обсяг роботи такий самий?

Приклад

який у мене сьогодні ґендер, якщо зарплата була минулого тижня, а гроші вже закінчились?

— Ну так і рожевий колір - ґендерний маркер, а не статі) — Менструація є тільки у жіночої статі :) Чи говорити про стать, а не гендер вже стало образою?

Твій гендер це те що в тебе в штанях...

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.