Повернутися до списку слів

Визначення «орк»

Кількість переглядів 37
Додати слово Випадкове слово
Опис

ОРК - акронім від Окупаційний Російський Контингент. Відповідно, кожен російський солдат чи цивільний, безпосередньо задіяний у анексії чи війні на території іншої держави.

Також проводится порівняння з фентезійними орками (зазвичай Орки у Фентезі представляють собою туповатих амбалів єдина суть існування яких - війна та знищення, користуються також тактикой зерг рашу, а у вільну хвилину товкуть один одному пики)

Приклад
  • "Ці орки привезли своїх мародерів. Наші вчителі охороняють школи, щоб їх не розграбували"
Coole

3
Опис

Орк - неосвічений, недалекий, в кращому випадку з двозначним IQ росіянин, який хоче загарбницької війни або безпосередньо бере в ній участь. Орком теж можна назвати росіянина, котрий постійно каже "я внє палітікі", коли його країна віддає злочинний наказ вбивати, гвалтувати та руйнувати десь поза межами власної країни.

Сам термін «орк» запозичений з фентезі твору Толкіена «Володар перснів», де орк — огидне, тупе, грубе створіння виведене з однією ціллю — вбивати. Найбільша концентрація орків є у Мордорі (колоквіальна назва росії) і Ізенгарді, де жив зрадник-чаклун Саруман (білорусія).

Приклад

Як би це сумно не звучало, але станом на 2022 рік в росії близько 80% населення це орки.

оркам скасували візи

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.