Повернутися до списку слів

Визначення «сучукрліт»

Кількість переглядів 28
Додати слово Випадкове слово
Опис

Сучукрліт (іноді скорочується до слова сучка) — формально, скорочення від «Сучасна українська література». Неформально, зазвичай так зневажливо називають низькоякісну художню літературу деяких авторів, які вирішили, що поверхнево сприйняті модерністські та постмодерністські прийомчики автоматично роблять їх класними письменниками (що не так). Бидло також нарікає на перевантаженість сучукрліта цими самими прийомчиками. Але думка бидла мало їбе освічених людей. Вату ж не влаштовує, що сучукрліт написана мовою клятих укропів, лише за цим фактом вони не визнають нашу сучасну літературу. Та думка вати не їбе взагалі нікого.

Приклад

Привіт, #УкрТві ) Хто читає книжки і зокрема цікавиться сучукрліт, хочу порадити найновіший реліз серпня: соціально-психологічний роман, заснований на історичних подіях «Яблука Єви». Це лауреат останньої @koronatsiya і дебютний роман цієї авторки. Вона крута, зараз розкажу чому))

Можете порекомендувати почитати класних сучасних українських письменників? Або просто якусь книгу, яка вам сподобалась, з сучукрліт. Будь якого жанру, головне щоб художня проза

Всратий сучукрліт:

Ти морожено вкусне купив тоді, І заставив мене лизати. І текло солодке по бороді. Янебоюсьсказати

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.