Повернутися до списку слів

Визначення «ватник»

Кількість переглядів 29
Додати слово Випадкове слово
Опис

Ватник - типаж людини в українському суспільстві та основне населення Московії та Білорусі.

Кількість представників виду ватників (або ватоголовців) у світі також дуже важко порахувати. Не всіх кацапів можна віднести до вати, адже ватою часто є люди інших національностей, проте всі ватники є частиною «русскава міра».

У розповсюдженні ватників в Україні простежуються територіальні ознаки. Підвищена концентрація на один квадратний кілометр відмічена на так званому Донбасі. Вид homo vatoholovicus там під загрозою вимирання, тому силами московських природозахисників на українську сторону був вчинений тиск із метою збереження виду для майбутніх поколінь. У зв'язку з цим в українському суспільстві все частіше лунають заклики до огородження даної території стіною, що дозволить максимально наблизити умови проживання цих представників «русского міра» до природних.

Як і совки, в Україні ватніки народжуються з вродженим дефектом щелепи, тому вони належать до узкоязьічного насєлєнія України. Часто ватнік може прожити все життя в україномовному, англомовному чи іншомовному середовищі, але все ще не розмовляти або погано розмовляти мовою цього середовища, оскільки вперто не хоче вивчити будь-яку іншу мову, окрім такої милої йому російської.

Приклад

батя ватник іноді намагається наставіть мєня на путь істіний і полюбіть росію матушку так шо зараз зателефонував і такий "якщо хочеш чесну неупереджену думку без пропаганди записуй значить назву каналу. так ось аНАТОЛІЙ ШАРІЙ"

Вата на севастопольському форумі не заспокоїться. Вони в шоці від того, що їм казали, що російська армія – друга у світі, але не може перемогти ЗСУ

Волгоградці п'ятий день живуть без води і обігріву після того, як їх лайном затопило. Але вата буде тішитися, що в Києві на декілька годин пропало світло.

ватник канонічний

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.