Повернутися до списку слів

Визначення «іпсо»

Кількість переглядів 132
Додати слово Випадкове слово
Опис

ІПСО - акронім для «Інформаційно-ПСихологічні Операції». ІПСО - це комплекс заходів, які проводяться державними органами, органами військового управління, пропагандистами, блогерами, бабою Людою з під'їзду №3 з метою зміни свідомості об’єктів впливу у бажаному напрямку. Основні теми «іпсо» з російської сторони:

  • вплив на потенційні карди для ЗСУ тезами типу «ти загинеш у війні з другою армією світу, чинити спротив немає змісту»;
  • розпалювання ненависті у військовослужбовців щодо людей, які знаходяться в тилу і не воюють або ж розпалювання ненависті у жителів західних регіонів до тих, хто втік від війни зі сходу і півдня України, типу «ми їдемо туди воювати, а вони втікають в Ужгород водку жрати»;
  • підрив авторитету командного складу ЗСУ;
  • розповсюдження всього російського будь-якими методами: заборонами, підкупом, забороною українського, щоб створити вакуум, який заповнить щось російське.
Приклад

Є така дурна мода, масово топтатися навколо слів «дискурс», «наратив», «ідеологія» і особливо «іпсо». Напизділи - уже наратив, наїбали - одразу іпсо, двічі напизділи - уже ідеологія.

-ти чув, що між Зеленським і Залужним зріє конфлікт? Думаю, недовго ще Залужний буде генералом... -де ти таке трешове іпсо вичитав? Перестань читати всяких шаріїв і інше бидло.

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.