Повернутися до списку слів

Визначення «редан»

Кількість переглядів 23
Додати слово Випадкове слово
Опис

Редан (також «ЧВК Редан»/редани) — якщо коротко, то це соціальна група московитських школярів нацистів-анімешників.
Редан — це група злодіїв в аніме «хантер Х хантер», символом якої є павук з цифрою «4». русня, яка в крові має жагу до знищення, каліцтва і шкоди зробила з цього субкультуру, яка в основному займалася хуліганством, бійками між собою і нищенням державного/приватного майна спільного вжитку, як-от ТЦ.

Суть субкультури — це неформали, яким не подобаються інші, не схожі на них неформали, скінхеди, мігранти, і не-білі люди (у русні це ненависть до хачів).

Найімовірніший спосіб проникнення в голови молодих вкраїнчиків — російськомовний ТікТок, оскільки ця соцмережа (як і всі інші) майже ігнорує геолокацію, а більше всього підбирає контент згідно з мовою користувача.

Приклад

А ви знаєте що це? А це центр Франківська і купа підлітків, які виконують завдання флешмоб руснявого так званого «ЧВК Редан», русня в себе який день затримує підлітків. Я не раз писала тут про те, що молодь у Франківську масово зросійщена, от ще один доказ Просто вдумайтесь чвк

Знайомтесь це «чвк редан» названі в честь якогось аніме, також є в рососії і дуже популярні там. Це Полтава і сутичка між кланами неформалів. В мене питання к молоді України, ви охуїли ? Краще б сітки нам плели і свічки окопні робить помогли.

Франківськ знов вражає… Сьогодні там було «стінка на стінку» між, так званими, ЧВК Редан (ця субкультура пішла від росні, що ще гірше і шириться містами України) і якоюсь другою субкультурою Погано ще й те, що другі чіпляються до всіх на вулиці (скріни мого підписника)

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.