Повернутися до списку слів

Визначення «інфлуенсер»

Кількість переглядів 36
Додати слово Випадкове слово
Опис

Інфлуенсер — від англ. «influencer», що дослівно перекладається як «людина, що впливає», змістовий переклад — «лідер думок окремої соцгрупи», «авторитет в певній соцгрупі» тощо.
Інфлуенсерами є люди, які активно себе ведуть в соцмережах, це може бути Сашка з великою дупою, фотографії якої вона активно викладає в інстаграм і на такому контенті має 50тисяч підписників; або це може бути фізик-математик дядя Микола, який веде свій блог про цікаву науку на ютубі і також має 50 тисяч підписників. Обоє цих людей є інфлуенсерами.

Багато людей скептично ставляться до цього терміну через відносно спокійне навколишнє середовище. У критичних ситуаціях такі люди мають досить великий вплив, наприклад, Stew Peters у мережі Twitter має 250 тисяч підписників, а його твіти деколи переглядають мільйони людей, в основному з США. Умовна росія робить замовлення у такого інфлюенсера на дискредитацію України і її керівництва, чим він успішно займався останні кілька місяців.

Також є приклади «хороших» інфлюенсерів, наприклад, Olsior із кибер-спортивного світу, який перейшов на українську з 24 лютого 2022, тим самим даючи хороший приклад для наслідування всім своїм послідовникам (і ще десятки і сотні людей з більшою/меншою авдиторією, які зробили так само).

Приклад

Мама, я не безробітня, я мікроблогер і інфлюенсер💅🏻🌚

Пішов десятий рік війни і другий рік повномасштабного вторгнення, а малолітня рагульня збігається на москальський флешмоб! Це все результат того, що артисти естради, блоґери, інфлюенсери, тележурналісти та інша інформ-наволоч без жодних перешкод будували тут русскій мір.

Одинадцять інфлюенсерів їли червʼяків, щоб привернути увагу споживачів до екосистеми, викиду парникових газів і більш екологічних способів харчування

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.