Повернутися до списку слів

Визначення «лор»

Кількість переглядів 57
Додати слово Випадкове слово
Опис

Лор — це абревіатура від латинських слів Larynx (горло) Otos (вухо) та Rhinos (ніс). Так називають лікарів, які лікують проблеми з цими частинами тіла.

Приклад

У Бердянську через велику кількість поранених окупантів місцеві медичні заклади переповнені "пацієнтами" Зокрема, з гінекологічного відділення виписали усіх пацієнток та розмістили 30 поранених росіян. В хірургічному та ЛОР відділеннях розмістили 80 важкопоранених загарбників

— Боже, заклало від тиску праве вухо і тепер я нічого не чую, як його відкласти? Зажати носа і видихнути, жування, ковтки і тд вже спробувала. Допоможіть, бо ДЕСЯТЬ ДЕВ‘ЯТЬ НЕ ЧУЄ БАБА 🥲 — Якщо більше двух годин не проходить, краще відразу до ЛОРа.

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0
Опис

Лор — збірна історія і сума всіх знань на тему якогось вигаданого всесвіту, наприклад, фентезі (Володар Перстнів) чи скай-фай (Зоряні війни).
Слово теж набуло неабиякої популярности серед безосів і його почали використовувати у більш широкому значенні, а саме: «історія якогось явища, реального або вигаданого», наприклад «лор вати».

Приклад

У мене стільки ідей для малюнків і мого міні-проєкту, стільки всього треба прочитати, щоб по-розумному будувати лор, але ніт, я обираю залипати в телефоні🥴

Знання лору мастершефа робить будь-якого чоловіка х100 сексуальнішим в моїх очах.

я чому фанарти люблю малювати бо мені завжди хочеться малювати саме персонажів з історією та лором

Учора вранці народилась супернова під назвою "🍉 Чому кавун — це база? Історія походження мему". Автори статті провели феноменальну роботу і зуміли розкопати глибинний лор задумки, яка стоїть за простеньким емоджі, хоч ми вперто не ділились нюансами.

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.