Повернутися до списку слів

Визначення «моралфаг»

Кількість переглядів 43
Додати слово Випадкове слово
Опис

Моралфаг — термін походить з англійського ресурсу 4chan, як і у випадку «олдфаг» чи «нюфаг».
Moral — з англ. це «мораль» або «моральний», а fag — скорочення від faggot, що перекладається як «педик» або «підар». Оскільки 4chan повністю анонімний, користувачі дозволяли собі використовувати такі терміни.

Хто такий моралфаг? Морагфаг — це людина, котра відчуває святий гнів, коли бачить або читає щось в інтернеті, що є незігдним з його/її світоглядом. Така людина, зазвичай, одразу ж намагається переконати всіх інших у їхній неправоті. Часто такі намагання закінчуються звичайним срачом, де кожен залишається при своїй думці, але тепер із зіпсованим настроєм.

Місією моралфагів є протидія проявам бісівської розпусти, щоб не провокувати у людей гріховні думки.

Приклад

Мене так кринджить з того, як зраду люблять показувати в фільмах/серіалах, типу: «Ой, ну просто так вийшло. Ой, ну це на поривах пристрасті, на емоціях ☺️👉👈» Ну типу, я не моралфаг, звісно, але як на мене, то треба вміти контролювати забаганки своєї піськи

Спостерігаю як дофіга моралфаг, який вчив мене як жити написавши повну дічь після чого його другий день підряд в стрічці кенселять дівчата, замість того аби визнати помилку та вибачитись всіх забанив з дружиною, обидва закрили акк а він ще й нік змінив.

я зовсім не моралфаг, але рахую що це якась базова умова відносин - поважати партнера хоча б настільки, щоб не спати з іншими людьми

пан роман

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.