Повернутися до списку слів

Визначення «ппо»

Кількість переглядів 22
Додати слово Випадкове слово
Опис

ППО - абревіатура від «Порошенко Петро Олексійович». Набула популярності завдяки мемам у 2022 році на тлі повномасштабного вторгнення московії.

Приклад

Увага, працює ППО – Порошенко Петро Олексійович.

domsk

1
Опис

ППО — скорочення від ПротиПовітряна Оборона. Найбільш успішною зброєю цього типу є німецька Iris-T, а також норвезька NASAMS. Непогано себе показала ПЗРК (переносний зенітно-ракетний комплекс) «оса» радянського виробництва, а також пзрк Stinger американського виробництва.
Досить часто в українському сегменті інтернету можна знайти скорочення «ПВО», яке є калькою з московитської і є скороченням від ПротівоВаздушная Абарона.

Приклад

Дві ракети вдалося збити силам ППО, а ще дві, на жаль, влучили по місту. Був пошкоджений триповерховий будинок на території монастиря – відомо про трьох поранених.

Одеська набережна. Виє тривога. Гучно грає музика. Повні ресторани. Гуляють парочки. Працює ППО. Вибухають у повітрі рашистські ракети. Деякі люди обертаються та зітхають. Сюр...

Тролінг дня від ЗСУ 🇺🇦 Наші три БПЛА непомітно пролетіли 500 км до Підмосков‘я, чекнули військову базу ППО та повернулись назад. У руськіх воєнкорів палає 🔥

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

0

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.