Повернутися до списку слів

Визначення «фемка»

Кількість переглядів 190
Додати слово Випадкове слово
Опис

Фемка — скорочення від «феміністка». Образливе слово, яким обзивають псевдо-феміністок.
Як і більшість інших адептів ЛГБТ чи ґендеру воюють не в ту сторону. Є лютим прихильником вирівняння чоловічої та жіночої статі абсолютно у всіх аспектах, окрім:

  • військова мобілізація жінок під час війни
  • оплата аліментів на дитину жінкою
  • скасування закону України про перелік «важких» професій, на які не можуть найматись жінки (закон все-таки був скасований без ініціативи феміністок)
  • однаковий вік виходу на пенсію для обох статей
  • і так далі

Є й нормальні феміністки, які борються з важливими та актуальними проблемами, як-от несправедливість щодо працевлаштування молодої жінки, яка може залетіти та піти в декрет, серед таких людей багато чоловіків.

Приклад

Ти не миєшся, бо воду економиш чи ти фемка і не погоджуєшся з «патріархальною системою, яка змушує жінок митися, шоб пахнути свіжо»?

пам‘ятаєте я недавно писала про дівчину, яка написала «я не фемка», а тепер знімає «феміністичні» відео? вона сьогодні зняла таке з хештегом фемінізм, де називає дівчину «тьолкою»

в нічних жахіттях наляканих чоловічків йобнуті фемки збираються на лисій горі, варять зілля проти чоловічої потенції та п'ють набрудершафт з менструальних чаш за перемогу над патріархатом, трогаючи волохаті колінця одна одної.

рускі фемки намагаються спиздити фемінитиви з української мови і кажуть, що це вони придумали 🤡 Не можу зараз надати вам смішних скрінів, бо я всю цю пиздоту вчора перебанив нахуй

звук_обмакування_вареничків_у_сметану

1

Коментарі

Ніхто ще не додав жодного коментаря.

Слова зі схожими мітками

Визначення буде перевірене так швидко, як це можливо.

Коментар буде перевірений так швидко, як це можливо.